Jak je možné, že jsou naši zákazníci tak spokojení a často se na nás obrací znovu?

  • spolehlivost
  • dodržování stanovených termínů 
  • profesionální kvalita

Tyto 3 body máme pevně zakořeněné ve firemní kultuře a nesou se s firmou STAVEBNÍ PROGRESS a.s. již od začátků v roce 1992. Tehdy jsme jako téměř jediní v Československu začali s dodávkami a montážemi sendvičových panelů. Častokrát bylo nutné architekty, projektanty a investory doslova přesvědčovat o výhodách moderních staveb. 

A podařilo se. Díky tomu bylo možné zakoupit výrobní technologické zařízení na výrobu těchto panelů a během roku 1994 vyjel z linky první TECHPANEL. Od té doby jsme se dali nejenom do větších stavebních projektů, ale i do projektu nejdůležitějšího – a to do výchovy techniků, výcviku šéfmontérů a dalších potřebných profesí, které v té době jednoduše nebyly. Již od počátku firmy si jsme totiž vědomi toho, že to pravé bohatství tkví ve spokojených a kvalitních zaměstnancích. 

Aktuálně realizujeme průměrně 50 staveb ročně a služby rozšiřujeme o kompletní dodávky ocelových nosných konstrukcí a pomocných konstrukcí, včetně projekčního, statického a požárního servisu. Abychom stále dodávali a realizovali včas, máme 5 profesionálních montážních skupin, dostatek techniků, přípravářů a dalších kolegů, kteří zajišťují růst firmy i našich lidí. 

A kam až to poroste? My pokrok přímo vyhledáváme a tak u nás vždy najdete nejmodernější způsoby montáže, kotvící, spojovací a vratové systémy, systémy střešního prosvětlení a mnoho dalších kroků, které nás vedou neustále dopředu.

STAVEBNÍ PROGRESS a.s. je držitelem  certifikátů o odborné způsobilosti pro montáž sendvičových panelů od hlavních Evropských výrobců panelů, konkrétně od společnosti KINGSPAN , RUUKKI , ARPANEL a dalších výrobců.