Hlavní náplní firmy je provádění zateplených obvodových plášťů a střech budov ze sendvičových panelů s izolačním jádrem z PUR nebo PIR (IPN) pěny, dále z panelů s izolačním jádrem z minerální vaty a také s jádrem z EPS polystyrenu.

Rovněž dodáváme nezateplené opláštění z trapézového plechu, nebo prosvětlovacích sklolaminátových desek.

Jsme dodavateli izotermických staveb, jako jsou chlazené sklady, sklady s ULO technologii, chladírny, mrazírny a šokové mrazírny a to včetně dodávky a montáže technologie chlazení.

Provádíme také dodávky a montáže nosných trapézových plechů pro skládané střešní pláště a to včetně provedení samotné tepelně-izolační střešní skladby tvořené tepelnou izolací z minerální vaty nebo z EPS s vnějším povrchem hydroizolace z PVC fólie. Pro nosné TR plechy těchto střech provádíme optimalizace statických návrhů.

Pro střešní pláště zajišťujeme dodávky a montáže bezpečnostních záchytných  a zajišťovacích systémů proti pádu osob s certifikátem.

K této činnosti zajišťujeme dodávky výplní otvorů (okna, okenní pásy, střešní a stěnové prosvětlovací pásy, dveře, vrata a světlíky), veškeré klempířské prvky, zaatikové a mezistřešní žlaby, podokapní žlaby a svody.

 

Provádíme dodávku i montáž nosných ocelových konstrukcí vč. jeřábových drah a pomocných ocelových konstrukcí na objekty s hlavní nosnou konstrukcí ze železobetonu. Tyto dodávky zajišťujeme včetně povrchových úprav (nátěr, žárový zinek, požární nátěry), včetně projektové dokumentace a statických výpočtů, a také včetně výrobních a montážních dokumentací.

Vlastní mechanizace  : hydraulický nakládací jeřáb HNJ 933 / 5S / JIB 4S, rádiem řízený, na podvozku TATRA 815, s bočním dosahem 26 m ,jeřáb  AD 20, kontejnerový nosič AVIA s hydraulickou rukou , 12 m plošinu na podvozku Peugeot ,nůžkové plošiny ITECO IT 10 160 DE, kloubovou plošinu Upright ABJ 50 JRT, vakuové manipulátory atd.